1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
bicca
Aktiviteti i fundit:
8 Nëntor 2015
Anëtarësuar:
29 Nëntor 2012
Postimet:
75
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Mars 1991 (Mosha: 29)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
vushtrri

Shpërndaje faqen

bicca

Anëtar Fillestar, Mashkull, 29, nga vushtrri

"Qaj sa shumë të duash, thjesht sigurohu që kur të mbarosh, të mos qash më kurrë për të njëjtën arsye" 29 Qershor 2013

bicca për herë të fundit ishte:
8 Nëntor 2015