1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të beyourself

 1. beyourself postoi një temë të re.

  Real Estate ne Shqiperi

  Pershendetje te nderuar antare, E di qe eshte jasht IT por ndjese, sepse ska forum tjeter ku mund te flasim dicka te till. Cfare mendimi...

  Forum: Biseda të Lira

  23 Mars 2023 në ora 10:11
 2. beyourself u përgjigjë tek tema Pyetje Ne lidhje me Instagram View Shop?.

  Nuk e ben dot sepse nuk e lejon shtetin shqiptare dhe ate kosovar qe te perdorin kete opsion.

  23 Mars 2023 në ora 10:08