1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
beyourself
Aktiviteti i fundit:
30 Shtator 2023 në ora 00:50
Anëtarësuar:
29 Mars 2022
Postimet:
226
Pëlqimet:
56
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
3 Janar 2004 (Mosha: 19)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tirane,Albania
Profesioni:
Motivational

Shpërndaje faqen

beyourself

Anëtar Aktiv, Mashkull, 19, nga Tirane,Albania

Be yourself! 29 Mars 2022

beyourself për herë të fundit ishte:
30 Shtator 2023 në ora 00:50