1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
betimaliu
Aktiviteti i fundit:
20 Maj 2016
Anëtarësuar:
2 Shkurt 2016
Postimet:
36
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Janar 1981 (Mosha: 39)

Shpërndaje faqen

betimaliu

Anëtar, Mashkull, 39

betimaliu për herë të fundit ishte:
20 Maj 2016