1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
best~boy
Aktiviteti i fundit:
9 Maj 2019
Anëtarësuar:
8 Gusht 2010
Postimet:
496
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18
Ditëlindja:
3 Shkurt 1995 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
Prizren

Shpërndaje faqen

best~boy

Anëtar Aktiv, 26, nga Prizren

best~boy për herë të fundit ishte:
9 Maj 2019