1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Besst_scout
Aktiviteti i fundit:
1 Gusht 2020
Anëtarësuar:
12 Tetor 2018
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Dhjetor 1983 (Mosha: 36)

Shpërndaje faqen

Besst_scout

Mashkull, 36

Besst_scout për herë të fundit ishte:
1 Gusht 2020