1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Besnik13
Aktiviteti i fundit:
27 Dhjetor 2017
Anëtarësuar:
10 Qershor 2016
Postimet:
9
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
26

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Dhjetor 1989 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Besnik13

Anëtar, Mashkull, 28

Besnik13 për herë të fundit ishte:
27 Dhjetor 2017