1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BesimSh
Aktiviteti i fundit:
26 Janar 2020
Anëtarësuar:
7 Shkurt 2015
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
9 Shtator 1988 (Mosha: 32)

Shpërndaje faqen

BesimSh

Anëtar, Mashkull, 32

BesimSh për herë të fundit ishte:
26 Janar 2020