1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following BesiAlbania

 1. Alvin-Al

  Mashkull, 26
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. [email protected]

  19
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. Gentrit ademi

  Mashkull, 20
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. kastiot

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 28
  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
 5. lonipireva

  Mashkull, 23
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  15
 6. Nderim_sh

  Anëtar, Mashkull, 36
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16