1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BesiAlbania
Aktiviteti i fundit:
12 Gusht 2020 në ora 21:53
Anëtarësuar:
19 Prill 2014
Postimet:
229
Pëlqimet:
79
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Qershor 1992 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Detroit,MI
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

BesiAlbania

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga Detroit,MI

BesiAlbania për herë të fundit ishte:
12 Gusht 2020 në ora 21:53