1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
besfortshalatech
Aktiviteti i fundit:
7 Nëntor 2016
Anëtarësuar:
18 Shkurt 2015
Postimet:
30
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Gusht 18
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Suharek
Profesioni:
Gsm unlocker

Shpërndaje faqen

besfortshalatech

Anëtar, Mashkull, nga Suharek

GSM expert 18 Shkurt 2015

besfortshalatech për herë të fundit ishte:
7 Nëntor 2016