1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Bes Berisha
Aktiviteti i fundit:
10 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
5 Qershor 2017
Postimet:
23
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Prill 1993 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Bes Berisha

Anëtar, Mashkull, 27

Bes Berisha për herë të fundit ishte:
10 Shkurt 2018