1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Berat Ukshini
Aktiviteti i fundit:
8 Qershor 2020
Anëtarësuar:
1 Maj 2020
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Ditëlindja:
7 Dhjetor 1996 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Berat Ukshini

Anëtar, 24

Berat Ukshini për herë të fundit ishte:
8 Qershor 2020