1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të Berat Ossi

 1. Berat Ossi u përgjigjë tek tema Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi.

  pyet.online ndihmo.online shite.online kupona.online

  11 Dhjetor 2019 në ora 19:00
 2. Berat Ossi u përgjigjë tek tema Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi.

  rent.mk sapo regjistrova, ishte e vetmja TLD (Maqedonia) e lir :D

  10 Dhjetor 2019 në ora 18:06
 3. Berat Ossi u përgjigjë tek tema Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi.

  :D:D:D

  10 Dhjetor 2019 në ora 18:05
 4. Berat Ossi u përgjigjë tek tema Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi.

  jo sa i perket trademark dert mos ke se per guglla.com ska kush qe tbon najsen ket 100% ;)

  10 Dhjetor 2019 në ora 18:01
 5. Berat Ossi u përgjigjë tek tema Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi.

  "sjamketu" dhe "phoenix" ja un po u a shes guglla.com edhe ashtu kshtu shqiptart google-s i thon guglla edhe ja ku keni google-n...

  10 Dhjetor 2019 në ora 12:56
 6. Berat Ossi u përgjigjë tek tema Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi.

  jo shoku pornguide nuk me kryen pun sepse ka tbej me videos... dhe nje info sa i perket domenit (ishte i regjistruar qe nga viti 1999...

  9 Dhjetor 2019 në ora 18:08
 7. Berat Ossi u përgjigjë tek tema Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi.

  phoenix per sa e kishe ble domenin eroticmap.com dhe per sa e kishe shit ?

  8 Dhjetor 2019 në ora 23:56