1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Berat Ossi

 1. (Coder);

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Mars
  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. Adria777

  Mashkull, 42
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. KERIM

  Anëtar, Mashkull, 19
  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 4. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 19
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 5. NeC

  Anëtar, Mashkull, 28
  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8