1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Berat Ossi
Aktiviteti i fundit:
16 Nëntor 2017 në ora 00:21
Anëtarësuar:
30 Shtator 2013
Postimet:
313
Pëlqimet:
54
Pikë nga trofetë:
38
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Janar 1913 (Mosha: 104)

Shpërndaje faqen

Berat Ossi

Anëtar Aktiv, Mashkull, 104

Just Do It 1 Tetor 2013

Berat Ossi për herë të fundit ishte:
16 Nëntor 2017 në ora 00:21