1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
benzplako
Aktiviteti i fundit:
5 Korrik 2014
Anëtarësuar:
3 Korrik 2014
Postimet:
12
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Janar 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

benzplako

Anëtar, Mashkull, 29

benzplako për herë të fundit ishte:
5 Korrik 2014