1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Beniidrizi
Aktiviteti i fundit:
17 Qershor 2019 në ora 16:20
Anëtarësuar:
26 Shtator 2016
Postimet:
85
Pëlqimet:
21
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Tetovë/Maqedoni

Shpërndaje faqen

Beniidrizi

Anëtar Fillestar, Mashkull, nga Tetovë/Maqedoni

Beniidrizi për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar se çfarë ka të re, 17 Qershor 2019 në ora 16:20