1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following beni20

 1. jani Baçi

  Mashkull, nga Gjirokaster,Albania
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 22
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 3. Leytrim

  Anëtar, Mashkull, 25, nga Skenderaj
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. oo1o

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
 5. Si Te

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 28
  Postimet:
  163
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18