1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
beni20
Anëtarësuar:
13 Tetor 2012
Postimet:
1,621
Pëlqimet:
52
Pikë nga trofetë:
78
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Shtator 1988 (Mosha: 35)
Vendndodhja:
kosov

Shpërndaje faqen

beni20

Anëtar Legjendë, Mashkull, 35, nga kosov

Hotmail.de 8 Gusht 2017