1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
benardhaxhijaj
Aktiviteti i fundit:
26 Mars 2020
Anëtarësuar:
5 Dhjetor 2013
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
26
Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

benardhaxhijaj

Anëtar, Mashkull

one word, Persistence. 21 Shkurt 2020

benardhaxhijaj për herë të fundit ishte:
26 Mars 2020