1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BechMazrekaj
Aktiviteti i fundit:
6 Prill 2014
Anëtarësuar:
1 Prill 2014
Postimet:
30
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Tetor 1994 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
Pejë

Shpërndaje faqen

BechMazrekaj

Anëtar, Mashkull, 25, nga Pejë

BechMazrekaj për herë të fundit ishte:
6 Prill 2014