1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BCE
Aktiviteti i fundit:
21 Maj 2017
Anëtarësuar:
1 Prill 2016
Postimet:
7
Pëlqimet:
11
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
9 Janar 1996 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

BCE

Anëtar, Mashkull, 25

BCE për herë të fundit ishte:
21 Maj 2017