1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Bb.
Aktiviteti i fundit:
23 Shtator 2018
Anëtarësuar:
3 Korrik 2015
Postimet:
65
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Korrik 1994 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Bb.

Anëtar Fillestar, Mashkull, 27

Bb. për herë të fundit ishte:
23 Shtator 2018