1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Basri
Aktiviteti i fundit:
26 Shtator 2018
Anëtarësuar:
21 Korrik 2017
Postimet:
13
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Shtator 1999 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

Basri

Anëtar, Mashkull, 19

Basri për herë të fundit ishte:
26 Shtator 2018