1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
bashunter001
Aktiviteti i fundit:
4 Qershor 2018
Anëtarësuar:
15 Nëntor 2014
Postimet:
9
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Korrik 1988 (Mosha: 30)
Vendndodhja:
Tirana, Albania

Shpërndaje faqen

bashunter001

Anëtar, Mashkull, 30, nga Tirana, Albania

bashunter001 për herë të fundit ishte:
4 Qershor 2018