1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BaDBoY-ALbania
Aktiviteti i fundit:
10 Prill 2016
Anëtarësuar:
19 Janar 2011
Postimet:
280
Pëlqimet:
19
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Prill 1994 (Mosha: 28)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Fier , Albania
Profesioni:
Kok Shteti

Shpërndaje faqen

BaDBoY-ALbania

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga Fier , Albania

BaDBoY-ALbania për herë të fundit ishte:
10 Prill 2016