1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Baci38492
Aktiviteti i fundit:
24 Maj 2019
Anëtarësuar:
23 Maj 2019
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Gusht 2004 (Mosha: 15)

Shpërndaje faqen

Baci38492

Anëtar, Mashkull, 15

Dua te ndryshoj acc e playstore ta bej italian por duhet te ndryshohet vpn 23 Maj 2019

Baci38492 për herë të fundit ishte:
24 Maj 2019