1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për BaBa Gaming

 1. 10
  I dhënë: 15 Dhjetor 2018

  Urime Ditëlindjen!

  Trofe i dhuruar për çdo anëtar që ka ditëlindjen!

 2. 10
  I dhënë: 9 Dhjetor 2015

  I pandalshëm!

  Ju keni bërë 100 postime. Shpresojmë që ju kanë marrur më shumë se një ditë për t'i bërë!

 3. 5
  I dhënë: 19 Gusht 2015

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 4. 2
  I dhënë: 14 Gusht 2015

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 5. 1
  I dhënë: 25 Prill 2015

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.