1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members BaBa Gaming is Following

 1. Memeti Basri

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 37
  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Misteriozi

  Anëtari i muajit I, nga Berlin
  Postimet:
  2,099
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
 3. MyUberNick

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 25, nga Tirane, Albania
  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Versi

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38