1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BaBa Gaming
Aktiviteti i fundit:
5 Shtator 2019
Anëtarësuar:
25 Prill 2015
Postimet:
146
Pëlqimet:
13
Pikë nga trofetë:
28
Ditëlindja:
15 Dhjetor 1996 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

BaBa Gaming

Anëtar Aktiv, 22

BaBa Gaming për herë të fundit ishte:
5 Shtator 2019