1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Baba Al Ktu
Aktiviteti i fundit:
23 Shtator 2017
Anëtarësuar:
27 Gusht 2017
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Mars 1992 (Mosha: 31)

Shpërndaje faqen

Baba Al Ktu

Anëtar, Mashkull, 31

Baba Al Ktu për herë të fundit ishte:
23 Shtator 2017