1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
b1rd
Aktiviteti i fundit:
25 Mars 2023 në ora 00:33
Anëtarësuar:
12 Tetor 2021
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
10

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Janar 1988 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

b1rd

Mashkull, 35

b1rd për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar një faqe të panjohur, 25 Mars 2023 në ora 00:33