1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
b1a3
Aktiviteti i fundit:
22 Gusht 2016
Anëtarësuar:
20 Nëntor 2010
Postimet:
223
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18
Vendndodhja:
Tirane
Profesioni:
Hacking / IT / Programmer ~

Shpërndaje faqen

b1a3

Anëtar Aktiv, nga Tirane

b1a3 për herë të fundit ishte:
22 Gusht 2016