1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Avni Nikqi
Aktiviteti i fundit:
15 Maj 2019
Anëtarësuar:
15 Maj 2019
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Korrik 1981 (Mosha: 38)

Shpërndaje faqen

Avni Nikqi

Mashkull, 38

Avni Nikqi për herë të fundit ishte:
15 Maj 2019