1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
AVM Digital
Aktiviteti i fundit:
6 Gusht 2020 në ora 19:43
Anëtarësuar:
29 Prill 2016
Postimet:
431
Pëlqimet:
181
Pikë nga trofetë:
53

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Maj 1999 (Mosha: 21)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tirana, Albania
Profesioni:
Gaphic & Web Designer

Shpërndaje faqen

AVM Digital

Anëtar Aktiv, Mashkull, 21, nga Tirana, Albania

AVM Digital për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar forumin Blerje dhe ndërrime, 6 Gusht 2020 në ora 19:43