1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Avioni
Aktiviteti i fundit:
26 Nëntor 2017
Anëtarësuar:
4 Shtator 2017
Postimet:
97
Pëlqimet:
29
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Mars 1977 (Mosha: 43)
Vendndodhja:
Durres

Shpërndaje faqen

Avioni

Anëtar Fillestar, Mashkull, 43, nga Durres

Avioni për herë të fundit ishte:
26 Nëntor 2017