1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Auron Ismajli
Aktiviteti i fundit:
28 Dhjetor 2016
Anëtarësuar:
27 Nëntor 2016
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Mars 2000 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

Auron Ismajli

Anëtar, Mashkull, 19

Auron Ismajli për herë të fundit ishte:
28 Dhjetor 2016