1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
AtdheeBuzz
Aktiviteti i fundit:
7 Shkurt 2015
Anëtarësuar:
9 Gusht 2010
Postimet:
809
Pëlqimet:
20
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
3 Mars 1995 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
United Kingdom , Manchester
Profesioni:
Web Developer

Shpërndaje faqen

AtdheeBuzz

Anëtar i Njohur, Mashkull, 26, nga United Kingdom , Manchester

AtdheeBuzz për herë të fundit ishte:
7 Shkurt 2015