1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following AstronauT

 1. argjent.gashi

  Anëtar
  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. BomberMaN

  Anëtar Fillestar
  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. mikrotik

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. p'laaY [B]'ooy'S

  Anëtar Aktiv, 28, nga amerik
  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 5. ylli195

  Anëtar
  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0