1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Astritt1
Aktiviteti i fundit:
28 Tetor 2018
Anëtarësuar:
27 Shkurt 2013
Postimet:
112
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Gusht 1993 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Skenderaj

Shpërndaje faqen

Astritt1

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga Skenderaj

FC Barcelona♥AS Roma♥ 11 Dhjetor 2013

Astritt1 për herë të fundit ishte:
28 Tetor 2018