1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të Astritii

  1. Astritii u përgjigjë tek tema Si te dergoje bitcoin ne kete adrese ?.

    Mos gabo. https://www.peopleperhour.com/ nuk kerkon pagese per regjistrim, edhe qato 0.10 BTC harro qe ti kthejne. Ki...

    3 Qershor 2020 në ora 14:31