1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
aRy.
Aktiviteti i fundit:
4 Mars 2020
Anëtarësuar:
2 Mars 2010
Postimet:
547
Pëlqimet:
15
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 2

Ditëlindja:
17 Dhjetor 1993 (Mosha: 26)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prizren
Profesioni:
IT Technican

Shpërndaje faqen

aRy.

Anëtar i Njohur, 26, nga Prizren

aRy. për herë të fundit ishte:
4 Mars 2020