1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
arton bytyqi
Aktiviteti i fundit:
13 Korrik 2016
Anëtarësuar:
17 Mars 2012
Postimet:
16
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Gusht 1989 (Mosha: 31)
Vendndodhja:
Prishtine
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

arton bytyqi

Anëtar, Mashkull, 31, nga Prishtine

arton bytyqi për herë të fundit ishte:
13 Korrik 2016