1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Artiol
Aktiviteti i fundit:
27 Tetor 2017
Anëtarësuar:
15 Nëntor 2015
Postimet:
130
Pëlqimet:
23
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Shtator 1992 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

Artiol

Anëtar Aktiv, Mashkull, 30

Blej grupe 100k, 99% USA aktiv 4 Qershor 2016

Artiol për herë të fundit ishte:
27 Tetor 2017