1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Artin J.
Aktiviteti i fundit:
16 Nëntor 2020
Anëtarësuar:
22 Shtator 2016
Postimet:
129
Pëlqimet:
19
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Tetove,Maqedoni
Profesioni:
E paspecefikuar

Shpërndaje faqen

Artin J.

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Tetove,Maqedoni

Artin J. për herë të fundit ishte:
16 Nëntor 2020