1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
art2020
Aktiviteti i fundit:
26 Maj 2019
Anëtarësuar:
15 Mars 2015
Postimet:
59
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Janar 1991 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

art2020

Anëtar Fillestar, Mashkull, 28

art2020 për herë të fundit ishte:
26 Maj 2019