1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
arsimz
Aktiviteti i fundit:
31 Tetor 2021
Anëtarësuar:
13 Shtator 2016
Postimet:
37
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Nëntor 1982 (Mosha: 39)

Shpërndaje faqen

arsimz

Anëtar, Mashkull, 39

arsimz për herë të fundit ishte:
31 Tetor 2021