1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Arsim N. is Following

 1. cHs

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
 2. Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,259
  Pëlqimet:
  1,438
  Pikë nga trofetë:
  343
 3. Zyklon

  Bitcoiner, Mashkull, nga Gjilan
  Postimet:
  3,505
  Pëlqimet:
  349
  Pikë nga trofetë:
  253