1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Arsim N.

 1. albertbytyqi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 34, nga Kosove
  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
 2. albion154

  Anëtar Fillestar
  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. alblandi

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 4. Armennd

  Anëtar, 30
  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 5. bicca

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 31, nga vushtrri
  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 6. Bleart

  Anëtar, nga >_<
  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 7. copyright

  Anëtar, Mashkull, 24, nga Prishtinë
  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 8. dr.Leo

  Anëtar, Mashkull, 31
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 9. drini-17#

  Anëtari i muajit III, Mashkull, nga Buchen - Germany
  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
 10. fLicK1

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 11. Gent01

  Anëtar, Mashkull, nga Prishtina
  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 12. GunSpeR

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 26
  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
 13. jakupi

  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 14. jetmir1996

  Anëtar
  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 15. KHTAlbania

  Mashkull, 28
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 16. kleo122

  Anëtar, Mashkull, 32
  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 17. Laberion

  Anëtar, Mashkull, 22
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 18. magjisstari

  Anëtar
  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 19. Natyra Kalisi

  Anëtar, Femër
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 20. p'laaY [B]'ooy'S

  Anëtar Aktiv, 30, nga amerik
  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16